Mono patinë, Maxi, S910P, rrota me drita led, blu dhe Roze 66974+66972

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,700 Lekë

Mono patinë, Maxi, S910P, rrota me drita led, blu dhe Roze 66974+66972

PERSHKRIMI:

Mono patina përmban 3 rrota për tu dhënë stabilitet shtesë atyre që e ushtrojnë për here të parë. Timon drejtues lehtësisht i manovrueshem për mesimin e balancimit dhe koordinimit në ecje, veshja e timonit me gomë të butë e bën atë të rehatshëm për duart e vogla të fëmijëve. Plate për vendosjen e këmbëve kundër rreshkitjes, timon me dorezë gome të trajtuar, frena këmbe. Pesha maksimale e përdoruesit: 60 kg. E përshtatshme për moshat 6 vjeç dhe më shumë. Për përdorim në kende lojrash. Këshillohet që për të vegjlit të përdoret nën mbikëqyrjen e drejtpërdrejtë të një të rrituri. Sigurohuni që gjatë perdorimit të mbahet kokore.

  • Ngjyra : Blu dhe Roze
  • Kapaciteti mbajtës : 60 Kg
scooter kids maxi s910p wheels with led blu scooter kids maxi s910pi wheels with led pink scooter kids maxi s910p wheels with led blu 1

SHOPPING CART

close