Mbulesë për shalë biçiklete DUNLOP Gel, 26.5×18.5 cm, 220 gr 51814

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,330 Lekë

Mbulesë për shalë biçiklete DUNLOP Gel, 26.5×18.5 cm, 220 gr 51814

PERSHKRIMI:

Kjo mbulesë shale biçiklete është shumë e rehatshme. Kjo mbulesë shale është fleksibël. Ajo përshtatet me trupin tuaj dhe ofrojnë mbështetje të mirë. Ajo është e qëndrueshme ndaj ujit duke e mbajtur atë të sigurt në kushte të ndryshme të motit.

  • Përmasat : 26.5×18.5 cm
  • Pesha : 220 gr
SKU: 54748549 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close