, ,

Set karroce e palosshme dhe cante per udhetime

(2 customer reviews)
Krahasoni

18,200 Lekë

Set karroce e palosshme dhe cante per udhetime

Disponueshem 3 ngjyra = E zeze , Gri , Gold
Vjen ne versionin set 2 ne 1 bashke me canten e nenes
Cope kundra ujit
Behet lehetesisht valixhe
Cante frigoriferike dhe kundra ujit
Goma mishi
Skelet alumini teper i lehte vetem 6 kg dhe shume pak hapesire ne ambjentet tuaja
Shume i rehatshmen per bebushat dhe teper komod ne komandim per nenen

Based on 2 reviews

4.0 overall
0
2
0
0
0

Add a review

  1. Oda (verified owner)

    Super

    Oda

  2. Emily (verified owner)

    Super

    Emily

SHOPPING CART

close