Mbajtese dhe Prerese per Ngjites me ngjyra te ndryshme 12mm OFCC0015

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

25 Lekë

Mbajtese dhe Prerese per Ngjites me ngjyra te ndryshme 12mm OFCC0015Mbajtese dhe Prerese per Ngjites me ngjyra te ndryshme OFCC0015 1 Mbajtese dhe Prerese per Ngjites me ngjyra te ndryshme OFCC0015 2

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Mbajtese dhe Prerese per Ngjites me ngjyra te ndryshme 12mm OFCC0015”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close