Mbajtes TV 37″-65″ / 94-165cm, 50 kg, 20x20cm 85189

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

7,990 Lekë

Mbajtes TV 37″-65″ / 94-165cm, 50 kg, 20x20cm 85189

PERSHKRIMI:

E disenjuar sipas modeleve më të fundit, ky suport televizori mban televizorin tuaj.

I lehtë për tu montuar si dhe mundëson një pamje shumë të mirë të stacioneve televizive.

Ambjenti i shtëpisë suaj do të bëhet akoma dhe më i bukur me këtë suport.

Cdo gjë që nevojitet për montim gjendet brenda kutisë.

  • Tipi : MBAJTESE PER TV
  • Ekran : 37″-65″
  • Masa : 20x20cm
  • Materiali : Metal
  • Kapaciteti mbajtës : 50 kg

 

Kategori: Etiketë:

SHOPPING CART

close