Maske Me Vitamina Revitalizuese Per Fytyren Me Efekt Termik

3,192 Lekë

Maske Me Vitamina Revitalizuese Per Fytyren Me Efekt Termik G-C

PËRSHKRIMI

Seria është krijuar në bazë të vajrave natyralë dhe ekstrakteve duke përdorur teknologjitë më të fundit. Gjalpi i Sheas Organik ushqen thellë, rikthen ngjyrën natyrale dhe hidro-ekuilibrin e lëkurës, mbron nga rrezet UV dhe parandalon plakjen e lëkurës.

Vaji i Arrës Macadamia ngadalëson ndryshimet e lidhura me moshën në lëkurë, barazon lehtësimin, ushqen, hidraton thellë, lehtëson shenjat e lodhjes.

Ekstrakti organik i shafranit të Indisë e lë lëkurën të butë dhe të shëndritshme.

Kompleksi i vitaminave A, E, F ndihmon për ta mbajtur lëkurën të bukur, elastike, të tërhequr dhe siguron zëvendësimin intensiv të qelizave të vjetra me ato të reja.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 75ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të xhelit në lëkurë të pastër para se të flini dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Nuk kërkon shpëlarje.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Organic Curcumalonga (Turmeric) Root Extract (Organic Turmeric Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Glycerin), Organic Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Organic Shea Butter), Macadamia ternifolia (Macadamia) Oil (Macadamia Oil), Simmondsiajoba Chinensis (Joba Chinensis) ) Seed Oil (Jojoba Oil), Theobroma Cacao (Cacao Butter) Seed Butter (Cocoa Butter), Sodium Acrylates Copolymer and Lecitin, Retinol palmitate (and) Tocopheryl Acetate (and) Linoleic acid (and) Linolenic acid, (vitamin complex A, E, F), Vanillyl Butyl Ether, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl alcohol

SHOPPING CART

close