fbpx

Makinë Rroje I-Blade DSP

2,490 Lekë

Makinë Rroje I-Blade DSP-BALK

PERSHKRIMI:

Makine Rroje I-Blade DSP.

Mjaft praktike dhe ideale per t’u rruajtur lehtesisht edhe ne shtepi.

Dizajn ergonomik, mbahet lehtesisht ne dore.

Vjen ne ngjyren blu.

I papershkueshem nga uji.

Tehu preres çelik i cilesise se larte.

Furçe per pastrim.

Me silikon mbrojtes per lekuren qe mos shkaktoje prerje.

Praktike, shume e thjeshte ne perdorim.

Punon me karikim.

Koha e karikimit eshte 2 ore.

Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 80 minuta.

Bateria: 500mAh.

Tensioni: DC 3.2V.

Fuqia: 5W.

Modeli: DSP-60083.

 

 

SHOPPING CART

close