Makine rroje Braun 150-S1 80211

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,390 Lekë

Makine rroje Braun 150-S1 80211

PERSHKRIMI:

Braun ju ofron nje menyre mjaft te lehte dhe mjaft precize per te arritur rezultatin e deshiruar. Makina rroje Braun ju ndihmon te arrini rezultate te larta pasi pret qime ne rritje ne drejtime te ndryshme. Koka Lahet lehtesisht me uje.

  • Tipi : Makine rroje
  • E karikueshme : Po
  • Koha e karikimit : 8 ore
  • Tensioni : 100-240V
  • Modeli : 150-S1
Makine rroje Braun 1 Makine rroje Braun 2 Makine rroje Braun 3

SHOPPING CART

close