Makine Qethese VGR V-227

Krahasoni

5,026 Lekë

Makine Qethese VGR V-227-UD

PERSHKRIMI:

Shërbimi i ofruar pas shitjes:Pjesë këmbimi falas, Kthim dhe Zëvendësim
Garancia:1 vit
Aplikacion:Komerciale, shtëpiake
Burimi i energjisë:Elektrike
Furnizimi me energji elektrike:Elektrike
Vendi i origjinës:Zhejiang, Kinë
Emri i markës:VGR
Numri i modelit:V-227
Marka:VGR
Emri i produktit:V-227
Materiali:Teh nga çeliku inox
Ngjyrë:Ari dhe argjendi
Koha e karikimit:3 ore
Koha e punes:300 min
Bateria:2500 mAh
Gjatësia e prerjes:0,8-13 mm
cilësimet e krehjes:1.5-3-4.5-6-10-13mm
Vendi i origjinës:Ningbo të Kinës.

 

SKU: 51371421 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close