Makine Qethese Philips HC3530/15 MK0593-N

Philips

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,986 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Philips HC3530/15 MK0593-N

PERSHKRIMI:

Me korent ose me bateri alkaline:Korent / Bateri

Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent:Po

Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent:75 min

Koke e nderrueshme:Po

Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem:Po

Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres:

Indikator qe tregon karikimin:Po

Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:13

Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes:2 mm

Gjeresia e kreherit preres:

Nr. i kreherave:

Furce pastrimi:Po

MARKA:PHILIPS

GARANCIA NORMALE:24

 

SKU: 32445491 Category: Tags: , ,
Marka

Philips

SHOPPING CART

close