Makine Qethese Grunding MC 9542 MK0503-N

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,226 Lekë

Makine Qethese Dhe Rroje Grunding MC 9542 MK0503-N

PERSHKRIMI:

Me korent ose me bateri alkaline: Me bateri
Mund te perdoret pa qen e lidhur ne korent: Po
Koha qe mund te perdoret pa u vendosur ne korent: 45 min
Koke e nderrueshme: Jo
Koke qe mund te lahet me uje te rrjedhshem: Po
Koka qe pershtaten sipas formes se fytyres:
Indikator qe tregon karikimin: Po
Nr. i opsioneve per gjatesi te ndryshme te flokeve:
Largesia midis niveleve te ndryshme te prerjes:
Gjeresia e kreherit preres:
Nr. i kreherave:
Furce pastrimi: PO
Ean Code: 7900000126560
MARKA: GRUNDIG
GARANCIA NORMALE: 24
SKU: 72119313 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close