fbpx

Makine për Rroje & Qethje Kemei KM-2709PG

3,300 Lekë

Makine për Rroje & Qethje Kemei KM-2709PG-BALK

PERSHKRIMI:

Makine per Rroje & Qethje Kemei KM-2709PG.

Mjaft praktike dhe ideale per t’u qethur lehtesisht edhe ne shtepi.

E pershtatshme edhe per t’u rruajtur.

Dizajn ergonomik mbahet lehtesisht ne dore.

Vjen ne 2 ngjyra transparente: Portokalli dhe Jeshile.

 • Makine me 6 krehera (1.5/3/4.5/6/9/12mm).
 • Tehu preres i cilesise se larte.
 • Furçe per pastrim.
 • Praktike, shume e thjeshte ne perdorim.
 • Punon me karikim.
 • Performance te larte te tehut.
 • Koha e karikimit eshte 3 ore.
 • Pas nje karikimi te plote mund te perdoret per 180 minuta.
 • Bateria: 220 mHa.
 • Tensioni: 100/240V.
 • Fuqia: 5W.
 • Modeli: KM-2709PG.

 

SHOPPING CART

close