Lule Krishtlindje Dekorative Ngjyre E Bardhe Me Gur Silver 24Cm

Krahasoni

782 Lekë

Lule Krishtlindje Dekorative Ngjyre E Bardhe Me Gur Silver 24Cm-1184985-J

PERSHKRIMI:

Stoli i Krishtlindjeve, lule me kapëse kadife, e bardhë, me rhinestones argjendi.
Kombinoni modele të ndryshme për një prekje joshëse të dekorimit dhe dekorimit të Krishtlindjeve!
Ngjyra E bardhe.

 

SHOPPING CART

close