,

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Pixel Junior tabele mozaik dhe shporte me doreze me butona 33mm 48 pcs 2.5 Vjec OTSE0440

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,060 Lekë

Lodra Shkathtesie per Femije Qrc Pixel Junior tabele mozaik dhe shporte me doreze me butona 33mm 48 pcs 2.5 Vjec OTSE0440

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Marija (verified owner)

  Super

  Marija

 2. Anete (verified owner)

  The product is firmly packed

  Anete

SHOPPING CART

close