Lodra Plazhi Per Femije Set Kove Dhe Lopate 7 Cope Me Ngjyra Te Ndryshme 20×20 cm

Krahasoni

1,200 Lekë

Lodra Plazhi Per Femije Set Kove Dhe Lopate 7 Cope Me Ngjyra Te Ndryshme 20×20 cm 777825-M

PERSHKRIMI:

Nxisni imagjinaten e femijes tuaj nderkohe qe shijoni momentet e lumtura buzet deti me ta.
Seti i lojes se plazhit me koven dhe aksesoret e saj do te jete loja e preferuar per femijen tuaj duke i shoqeruar ata ne cdo moment argetimi edhe ne ditet me te nxehta te vitit.

Gjerësia: 20 cm

Materiali: Polipropilen

Ngjyra: Te ndryshme

SHOPPING CART

close