Lodra Per Femije Valixhe Doktoresha e Lodrave P-B

4,900 Lekë

Lodra Per Femije Valixhe Doktoresha e Lodrave P-B

PERSHKRIMI:

Valixhe me personazhin e dashur te vajzave doktoresha e Lodrave,do ju mesojee femijeve si te kujdesen per njeri tjetrin dhe te tjeret ne momente jo te mira.

SKU: 33187185 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close