,

DRONE QUADCOPTER 4DRC F3, KAMERA 4K HD, WIFI 5G, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE, ULJE – NGRITJE DHE RIKTHIM NE SHTEPI ME NJE BUTON

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

16,200 Lekë

Out of stock

‘-Me krahët e palosshëm, është kompakt dhe i lehtë për tu mbajtur.

-Modaliteti i pozicionimit GPS mund të sigurojë fluturim më të saktë.

-Me funksionin WiFi 5G / 2.4G, mund të lidheni me APP, sistemin APP për të marrë fotografi / video, për të transferuar imazhe në kohë reale përmes telefonit celular.

-Distanca 5G wifi fpv mund të arrijë 300m.

-Kamera opsionale 2.4G WiFi 1080P / 2.4G WiFi 4K HD / 5G WiFi 4K HD mund të sigurojë një larmi imazhesh dhe video me definicion të lartë.

-Me ndiq: Droni do të kontrollojë telefonin në mënyrë fikse dhe do të ndjekë drejtimin e lëvizjes së operatorit.

-Me funksionin e mbajtjes në lartësi, ai mund të sigurojë fluturim të qëndrueshëm.

-Lëvizja orbitale do ta bëjë dronin të fluturojë në rrathë, duke siguruar një kënd më të bukur të shkrepjes.

-Mënyra e fluturimit Waypoint, thjesht vizatoni një itinerar në ekran dhe droni do të ndjekë rrugën e caktuar.

-Me funksion kthimi automatik. Kur avioni humbet sinjalin e kontrollorit, avioni do të kthehet në pikën e ngritjes sipas trajektores GPS.

-Me baterinë 7.4V 1800mAh, koha e fluturimit është deri në 25 minuta.

-Me mbrojtje ndaj energjisë së ulet dhe mbingarkimi.

-6 boshte për fluturim më të qëndrueshëm dhe kontroll më të lehtë.

Modeli: F3

Frekuenca: 2.4Ghz / 5G

Bateria: 7.4V 1800mAh Li-ion

Bateria e telekomandes: 3 bateri  1.5 AAA

Koha e fluturimit: 23-25 ​​minuta

Koha e karikimit: 120-180 minuta

Distanca e kontrollit me telekomande: 300-500m

Pesha: rreth 240g

Kendi i shikimit: Kend i gjere 120°

1080P Piksela:

Foto: 1920 * 1080

Video: 1920 * 1080

4K Piksela:

Foto: 3840 * 2160

Video: 3840 * 1080

Aplikacioni i pershtatshem me sistem operimi IOS 6 ose me lart ose Android 4.4 ose me lart

Permasat:

I palosur: 18.5 * 12.5 * 6 cm

I hapur: 33 * 33 * 6 cm

 

Pako permban:

1 x F3 Quadcopter

1x Telekomande

1 x Bateri 7.4V 1800mAh lithium

1 x Fishe karikimi USB

1 x Kacavide

1 x Manual Perdorimi

2 x Helika rezerve

1

23456789101112131415161718192021

SKU: 4000983653269 Categories: ,

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Valda (verified owner)

  The product is firmly packed

  Valda

 2. Verena (verified owner)

  The product is firmly packed

  Verena

SHOPPING CART

close