Lodra Per Femije Shtepi e madhe Pilsan P-B

57,960 Lekë

Lodra Per Femije Shtepi e madhe Pilsan P-B

PERSHKRIMI:

-Shtepi e madhe Pilsan e pershtateshme per femije te moshes 3 vjec +

-Lehtesisht e montueshme

-E qendrueshme  dhe e sigurte 

-Pesha maksimale 25kg

 

SHOPPING CART

close