fbpx

Lodra per Femije Salloni Rapunzel

5,000 Lekë

Lodra per Femije Salloni Rapunzel P-B

PERSHKRIMI:

Me Salon Royal Ribbon të Rapunzel, ëndërrimtarja juaj e vogël mund të krijojë zgjatime elegante të flokëve duke përdorur shirita shumëngjyrësh për princeshën e saj mbretërore të preferuar!

Rapunzel ulet në karrigen e saj të sallonit të veçantë ndërsa fëmija juaj stilon flokët e saj.

Thjesht vendosni shiritin shumëngjyrësh në spinner, ktheni dorezën dhe shikojeni ndërsa shndërrohet për tu dukur si flokë!

Salloni gjithashtu vjen me një larmi shiritash dhe kapëse flokësh që mund të përzihen dhe përputhen për të krijuar pamjen e përsosur  e të magjepsur! 

Përfshinë : kukull, veshje, furçë, karrige salloni, rrotullues, 5 kapëse flokësh, bazë dhe 8 shirita.

 

SKU: 13932651 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close