fbpx

Lodra Per Femije Piste Hot Wheels P-B

3,000 Lekë

Lodra Per Femije Piste Hot Wheels P-B

PERSHKRIMI:

Fëmijët përballen me miqtë me një shumëllojshmëri të grupeve të reja për shpejtësinë përfundimtare të bazuar në performancën e ngarkuar me adrenalin dhe veprim shkatërrimtar! 

SKU: 88129689 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close