Lodra Per Femije Piano argetuese

2,799 Lekë

Lodra Per Femije Piano argetuese 1161459-J

PERSHKRIMI:

Loder Piano Dhe Muzike.

Piano dyshemeje me 8 taste, 2 programe dhe 8 melodi të programuara.
Funksionon me 2 bateri AA (nuk përfshihen).
Permasat  80×35 cm

SKU: 22647947 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close