Lodra Per Femije Piano P-B

6,300 Lekë

Lodra Per Femije Piano P-B

PERSHKRIMI:

Piano me mikrofon dhe stol,eshte e pershtatshme per femije te moshes 3vjec+

Perfshin:

31 tastierë elektronike elektronike me mikrofon.
8 tinguj, 7 ritme, 22 demosong

Mund te krijoni tinguj dhe ti regjistroni njekohesisht.

 

SHOPPING CART

close