Lodra per femije Loder Xtrem Bots P-B

6,240 Lekë

Lodra per femije Loder Xtrem Bots P-B

PERSHKRIMI :

Këtu vjen boti i fundit xtrem, bot trooper.

-Mbi 35 cm i gjatë, boti i teknologjisë së lartë është i armatosur dhe i gatshëm për luftime, me një lëshues raketash të integruar në krahun e tij ,qëllimi dhe zjarri duke përdorur telekomandën infra të kuqe.

-Atëherë kur beteja ka mbaruar, trooper bot mund të kryejë levizjen e vet robotik!

-Boti i trooperit mund të ecë dhe të rrëshqasë përpara, të kthehet, të lëvizë prapa dhe të ndjekë deri në 50 komanda rresht.

-Sytë multi LED kanë një larmi të shprehjeve të fytyrës.

-Bot Trooper vjen me një maskë mbrojtëse, 5 shigjeta rakete dhe kabllo USB për rimbushje (2 bateri AA kërkohen vetëm për kontrolluesin).

-Transmetuesi infra-i kuq arrin diapazonin prej më shumë se 5 metra.

-Për moshat 5 vjeç e lart

SKU: 63391751 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close