Lodra per femije Loder Shkolla E Qenusheve P-B

3,040 Lekë

Lodra per femije Loder Shkolla E Qenusheve P-B

PERSHKRIMI:

  • Fjalori elektronik i shkollës së këlyshëve tregon një histori te bukur dhe shumë personazhe qesharakë për të eksploruar botën e letrave dhe për të stimuluar kuriozitetin dhe aftësitë logjike.
  • Libri ka një sistem elektronik të njohjes së faqeve dhe butonat e ndriçuar ndërveprues për të përfshirë fëmijën gjatë lojës.
SKU: 87492127 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close