Lodra per femije Loder qello ne shenje Chicco P-B

3,040 Lekë

Lodra per femije Loder qello ne shenje Chicco P-B

PERSHKRIMI:

-Qendra e lojës Darts Happy Darts është një lojë klasike për zhvillimin e saktësisë dhe koordinimit të lëvizjeve të të rinjve.
-Përfshihen 3 topa Velcro.
-Dërrasë me ngjyra me 5 zona të ndryshme.
-Efektet e dritës dhe zërit.
-Falë unazës prej pëlhure, lodra është e lehtë të varet në një vend të përshtatshëm për të luajtur.

SKU: 69947963 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close