Lodra per femije Loder papagall qe perserit fjalet P-B

Krahasoni

1,540 Lekë

Lodra per femije Loder papagall qe perserit fjalet P-B

PERSHKRIMI:

Ripetix Parrot përsërit gjithçka që thoni dhe ecen vetë. Argëtohuni duke folur për papagallin tuaj, pelushi i butë dhe i gjatë rreth 20 cm i gjatë

SKU: 87521321 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close