fbpx

Lodra Per Femije Loder Kase

2,100 Lekë

Lodra Per Femije Loder Kase P-B

PERSHKRIMI:

Loder kase me aksesore, nje loder e pershtatshme per femije 3 vjec plus.

Femijet mund te luajne rolin klient-shites me njeri tjetrin, dhe te argetohen pa fund.

SKU: 88839934 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close