Lodra per femije Loder Daulle Rocky Chicco P-B

5,540 Lekë

Lodra per femije Loder Daulle Rocky Chicco P-B

PERSHKRIMI:

 Me Rocky daulle, fëmijët nga 1 vjeç mund të luajnë daulle dhe të argëtohen me muzikë.

Karakteristikat:

4 zhanre muzikorë rock, jazz, rap dhe trap.
3 mënyra falas të lojës, ndiqni dritat dhe orkestrën.
2 daulle me drita me efekt disko dhe 1 cembël.
Përfshihen 2 shkopinj me kokë gome.
9 këngë të 4 zhanreve dhe 30 bazave të daulles.

SKU: 14437828 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close