Lodra Per Femije Laborator i Cokollates P-B

3,920 Lekë

Lodra Per Femije Laborator i Cokollates P-B

PERSHKRIMI:

Ky set argëtues shkencor do t’ju lejojë të kryeni eksperimente me të vërtetë .

të shijshme dhe të aplikoni parimet shkencore më të njohura në artin e kuzhinës.

Fëmijët mund të bëjnë muffins me çokollatë, keksa për torta, shumë çokollata me forma të ndryshme dhe vezë çokollate për t’u mbushur me surpriza të vërteta.

Kompleti përmban një libër me receta manuale, përbërës ushqimesh dhe shumë paisje: hapëse për cookie, gota silikoni dhe një termometër të vërtetë ushqimi! Dhe për të ndarë krijimet më të shijshme, ka edhe kuti dhe pajisje shtesë për t’i dhuruar miqve!

Prodhuar në Itali.

 

SKU: 21866956 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close