Lodra per femije Kukulla Cry Babies P-B

2,040 Lekë

Lodra per femije Kukulla Cry Babies P-B

PERSHKRIMI:

-Zbuloni botën magjike të Lotit Magjik të Foshnjave Cry!

-Ndërsa zhbllokoni shtëpinë e gotave misterioze, ju do të zbuloni lotët më të lezetshëm të magjisë së fëmijëve që vijnë me 6 pajisje argëtuese: një shishe, një hark, një bedel, një karrige dhe 2 pajisje shtesë unike për secilën kukull!

-Hapni ndarjen përfundimtare për të parë nëse keni ndonjë pajisje surprizë vezullimi, ekskluzive vetëm disa shtëpi shishesh! mbushni shishen me ujë për të ushqyer lotët tuaj magjikë, shikoni se si ata qajnë me  lotët e vërtetë kur ua shtrëngoni barkun. 

SKU: 58871394 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close