Lodra per femije Kukull Elsa Me Fustan Lejla P-B

Krahasoni

5,040 Lekë

Lodra per femije Kukull Elsa Me Fustan Lejla P-B

PERSHKRIMI:

  • Rikrijoni magjinë e filmit Disney FROZEN 2 me Elsën me fustanin e saj të mrekullueshëm.
  • Shtypni perlën e veshjes së saj, do të shihni se në të shfaqen kristale të ndriçuara dhe Elsa do të fillojë të këndojë këngën “Into the Unknown”, ashtu si në film.
  • Luaj me Elsën, zgjidh flokët e saj të gjata dhe krijo flokë gjithnjë të ndryshëm, ashtu si në film.
 
SKU: 68387714 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close