fbpx

Lodra Per Femije Kukull Ana

3,000 Lekë

Lodra Per Femije Kukull Ana P-B

PERSHKRIMI:

Kukulla ka veçori dhe veshje të frymëzuara nga filmi Frozen.

• Vjen me veshje te lëvizshme, tiara dhe këpucë.

• Paraqet 2 fustane për Anna .
SKU: 43923616 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close