fbpx

Monopatine Frozen P-B

4,000 Lekë

Monopatine Frozen P-B

PERSHKRIMI:

Monopatine e palosshme per vajza me personazhet e njohur Disney “Frozen”.

E qendrueshme dhe e sigurte per femijen, me dy rrota.

Me lartesi te rregullueshme dhe mund te manovroni deri ne 10 cm lartesi.

Timon drejtues lehtesisht i manovrueshem per mesimin e balancimit dhe koordinimit ne ecje.

Timoni i veshur me gome te bute e ben ate te rehatshem per duart e fëmijeve.

Plate per vendosjen e kembeve kunder rreshqitjes.

E pershtatshme per femijet mbi 5 vjeç, pesha maksimale 50 kg.

 

SHOPPING CART

close