Lodra Per Femije Karrotrec me Makinë ( 3Vjec+ )

Krahasoni

8,400 Lekë

Lodra Per Femije Karrotrec me Makinë ( 3Vjec+ )-P-B

PERSHKRIMI:

  • Dizajni elegant, modern i transportuesit të makinave Mercedes Benz është menjëherë i dukshëm.
  • Transportuesi i makinave ka një platformë të modeluar sipas origjinalit deri në detajet më të imta,si dhe dyert me cilësi të lartë me rreshtim të brendshëm dhe Modul Dritë dhe Zë, çikriku i ri i zhvilluar për këtë automjet tërheq veçanërisht vëmendjen.
  • Ky çikrik kabllor mund të përdoret në situatat më të vështira. Kutitë e veglave të lidhura në anët ruajnë bllokimet e rrotave, dhe rampat e drejtimit mund të shtyhen direkt në shasi.

 

SKU: 18728838 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close