Lodra Per Femije Garazh Makinash Me 10 Kate

7,000 Lekë

Lodra Per Femije Garazh Makinash Me 10 Kate-P-B

PERSHKRIMI:

Garazh makinash me 10 Kate.

Garazhi nga FARO ka 10 nivele dhe është prej plastike të cilësisë së lartë. Ky është një park i vërtete makinash!

Përfshihen: garazh, 3 makina, dhe aksesorë.

 

 

SKU: 22511496 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close