Lodra per femije Garazh Cars 3 Disney P-B

7,540 Lekë

Lodra per femije Garazh Cars 3 Disney P-B

PERSHKRIMI:

  • Seti i garazhit përfshin 2 automjete plastike, 5 zona unike lojërash dhe hapësirë ​​për të ruajtur më shumë konkurrentë midis garave!
  • Ajo vjen e ngarkuar me detaje ikonike si një ashensor që punon midis tre kateve.
SKU: 83459979 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close