, , , ,

Lodra per Femije Dks Tren me shina dhe bateri qe nxjerr tym Luna 56×6.5×33.5cm OTTC0031

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,200 Lekë

Lodra per Femije Dks Tren me shina dhe bateri qe nxjerr tym Luna 56×6.5×33.5cm OTTC0031Lodra per Femije Dks Tren me shina dhe bateri qe nxjerr tym Luna 56×6.5×33.5cm OTTC0031

SHOPPING CART

close