Lodra per femije (Copy) Qenushi Bowie P-B

3,040 Lekë

Lodra per femije (Copy) Qenushi Bowie P-B

PERSHKRIMI :

Qenushi Bowie ngjason me nje qenush te vertete.

Gezohet kur ju sheh, tund bishtin dhe ju dhuron puthje.

 

SKU: 27617969 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close