Lodra per femije BOX BREVETTATO MILLEGIOCHI C248 P-B

20,540 Lekë

Lodra per femije BOX BREVETTATO MILLEGIOCHI C248 P-B

PERSHKRIMI :

-I forte dhe i sigurte;

-Me 4 doreza mbajtese;

-Rrjete rezistente e kundrangecjeve;

-Materiale mbrojtese te bute e qe pastrohen me lehtesi;

-Tapet me veshje qe lahet ne lavatrice ne 30 grade;

-Mbyllje kompakte;

 

Permasat:

Koshi i hapur: L125-P77.5-H83cm

Koshi i mbyllur: l27.5-P76-H94cm

SKU: 84757444 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close