Lodra per femije Batanije+Pellush Njebriresh P-B

1,540 Lekë

Lodra per femije Batanije+Pellush Njebriresh P-B

PERSHKRIMI :

Batanije + Pellush te pershtatshme per femije nga 0+

Me nje material te bute dhe teper te rehatshme per bebet tuaja.

Me permasa 90×70  te pershtatshme per krevate dhe karroce.

SKU: 94947311 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close