,

Lodra per femije And Set kove plazhi ujitese lopate kreher dhe forma 17 cm h 30 cm Foke OTOA0223

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

980 Lekë

Lodra per femije And Set kove plazhi ujitese lopate kreher dhe forma 17 cm h 30 cm Foke OTOA0223

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Simoneta (verified owner)

  Very fast delivery

  Simoneta

 2. Valentina (verified owner)

  Super

  Valentina

SHOPPING CART

close