,

Lodra per femije And Set kove plazhi ujitese lopate kreher dhe forma 13 cm h 29 cm Bob OTOA0200

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

840 Lekë

Lodra per femije And Set kove plazhi ujitese lopate kreher dhe forma 13 cm h 29 cm Bob OTOA0200

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

 1. Malvina (verified owner)

  The product is firmly packed

  Malvina

 2. Disdemona (verified owner)

  Good service

  Disdemona

SHOPPING CART

close