,

Lodra per femije And Set cante plazhi kove ujitese lopate kreher dhe forma 21×9 cm h 29 cm Hello Kitty OTOA0211

(2 customer reviews)

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,540 Lekë

Lodra per femije And Set cante plazhi kove ujitese lopate kreher dhe forma 21×9 cm h 29 cm Hello Kitty OTOA0211

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Sofia (verified owner)

  Super

  Sofia

 2. Luciana (verified owner)

  The product is firmly packed

  Luciana

SHOPPING CART

close