Kukull Nenuco P-B

3,080 Lekë

Kukull Nenuco P-B

PERSHKRIMI :

Kukull Nenuco me trup të butë dhe pizhame të kuqe me një luleshtrydhe që përfshin një shishe 

per bebe rozë.

-Nenuco 35 cm

-Mosha:1 vjec +

SKU: 64253468 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close