fbpx

Kufje Me Bluetooth Studio 3 Beats

1,990 Lekë

Kufje Me Bluetooth Studio 3 Beats-AURIS

PERSHKRIMI:

Kufjet pa tela Beats Studio 3 ofrojnë një përvojë dëgjimi premium me Anulimin e Zhurmës Pure Adaptive (Pure ANC) për të bllokuar në mënyrë aktive zhurmën e jashtme dhe kalibrimin audio në kohë reale për të ruajtur qartësinë, gamën dhe emocionet.

Beats dhe Apple po ndryshojnë mënyrën se si ju dëgjoni muzikë me çipin Apple W1 në kufjet Wireless Beats Studio3.

Përfshirja e çipit efikas W1 sjell konfigurim dhe ndërrim të përsosur për pajisjet tuaja Apple, jetëgjatësi baterie deri në 22 orë për riprodhim të plotë gjatë gjithë ditës me ANC të pastër të ndezur dhe teknologji Fast Fuel për 3 orë lojë me një karikim 10-minutësh Me ANC-i i pastër për modalitetin e energjisë së ulët siguron jetëgjatësi të baterisë deri në 40 orë.

Çdo gjë që rinovojmë vjen me një garanci shtesë 100 ditore të kufizuar.

Përfshirë:

Kufje origjinale nga Dre Studio 3 Wireless.
Kabllo audio origjinale 3.5mm.
Kabllo Karikimi origjinal.
Rasti mbrojtës i përgjithshëm.

 

SKU: 47758661 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close