Kufje JBL me Bluetooth Auris 951BT

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

2,250 Lekë

Kufje JBL me Bluetooth Auris 951BT

PERSHKRIMI:

JBL 951BT ka lidhje Bluetooth që është e përputhshme me sistemin Android dhe IOS.

Hyrje për kartën e kujtesës mikro SD dhe radion FM.

JBL 951BT, përmban mbështetje ekskluzive të dizajnit Bluetooth dhe tingull me cilësi të lartë.

Telefoni 951BT karakterizohet nga dizajni i tij origjinal.

Përveç kësaj, predhat e aparatit mund të rrotullohen, duke lënë kështu kufjet të sheshta, duke lejuar një transport të rehatshëm dhe të sigurt.

Merrni pajisjen me vete në jetën tuaj të përditshme dhe shijoni altoparlantë të fuqishëm, me cilësi të lartë dhe performancë të lartë
Rimbushja përmes kabllit USB dhe siguron deri në 4/5 orë zë.

Marka: JBL
Modeli: 951BT
Ngjyra: E zezë
Diapazoni i frekuencës: 10m
Lloji i lidhësit: 3.5 mm
Paketa Përfshin
1 x kufje Bluetooth JBL 951BT
1 x Kabllo Mini Karikimi
1 x Qese Udhëtimi.

 

Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close