,

Boks me Wireless dhe me Bluetooth i karikueshem me elektrik KTS 1183, Kapaciteti i memorjes: 32GB, Deri ne 1-2 Ore me 75% Volume

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

989 Lekë

Boks me Wireless dhe me Bluetooth i karikueshem me elektrik KTS 1183, Kapaciteti i memorjes: 32GB, Deri ne 1-2 Ore me 75% Volume

Pershkrimi i Produktit

Boks Wireless me Bluetooth
Distanca e lidhjes me wireless: Deri ne 10m
Fuqia: 5W
Frekuenca: 100Hz-20KHz
Rrezja e FM: 87.5-108.0MHz
Karikimi USB: DC5V
Kapaciteti i baterise: 1200mAh
Kapaciteti i memorjes: 32GB
Koha e punes: Deri ne 1-2 Ore me 75% Volume
Koha e karikimit: 3-4 Ore
Permasat: 12*7.8*17.5CM

SHOPPING CART

close