Krem Rigjenerues Per Trupin Me Kaktus Maroken

2,772 Lekë

Krem Rigjenerues Per Trupin Me Kaktus Maroken G-C

PËRSHKRIMI

Kremi i lehtë me ekstrakt kaktus maroken ushqen lëkurën me makro dhe mikroelemente, rikthen barrierën hidrolipidike të lëkurës.

Rrit elasticitetin dhe qëndrueshmërinë e tij.

Vaji Babassu depërton në shtresat e thella të lëkurës, përmban acide yndyrore të pangopura, ushqen dhe hidraton në mënyrë perfekte lëkurën.

Lëkura ngelet e butë dhe e shndritëshme çdo ditë.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni kremin në lëkurën e pastër të trupit dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Cereus Grandiflorus (Cactus) Flower Extract (Cactus Flower Extract), Emblica Officinalis (Indian Gooseberry) Fruit Extract (Amla Extract), Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice (Aloe Vera Juice), Olea Europaea (Olive) Leaf Extract (Olive Extract), Cocos Nucifera (Coconut) Oil (Coconut Oil), Vegetable Glycerin (Vegetable), Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glyceryl Stearate, Ethylhexyl Stearate, Butyrosapermum Parkii ( ) Butter (Shea Butter), Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil (Babassu Oil), Xanthan Gum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Perfume, Linalool, Citronellol, Limonene, Geraniol, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Benzyl Salamylate , Hydroxycitronellal, Amyl Cinnamal,Coumarin

SKU: 76618398 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close