Krem Korigjues I Formave Te Trupit Me Puritti Peruan

Krahasoni

2,772 Lekë

Krem Korigjues I Formave Te Trupit Me Puritti Peruan G-C

PËRSHKRIMI

Krem i pasur me bazë kakao të vlefshme dhe ushqyese dhe gjalpë Buriti i përshtatshëm për kujdes intensiv të lëkurës gjatë masazhit, si dhe pas banjës dhe dushit.

Kompleksi natyral anti-celulit nga ekstraktet e bimëve përmirëson proceset e kullimit limfatik, ndikon në mënyrë aktive në zonat problematike të trupit.

Ekstrakti i lules së pasionit ka një efekt hidratues dhe zbutës.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni kremin në lëkurë të pastër derisa të përthithet plotësisht.

Për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract (Avocado extract), Plumeria Alba (Frangipani) Flower Extract (Frangipani flower extract), Passiflora Edulis (Passionflower) Extract (Passionflower extract), Vegetable Glycerin (vegetable), Mauritia Flexuosa (Buriti) Fruit Oil (Buriti Oil), Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter (Cocoa Oil), Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil (Almond Oil), Ethylhexyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (Shea Butter), Stearic acid, Persea Gratissima (Avocado) Oil (Avocado Oil), Glyceryl Stearate, Butylene Glycol (Vegetable), Nelumbo Nucifera (Lotus) Leaf Extract (Lotus Extract), Benzyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Perfume, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool.

SKU: 29248925 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close