fbpx

Kosh per Foshnjet -Balk

1,800 Lekë

Kosh per Foshnjet BM231785  -Balk

PERSHKRIMI:

Koshi per te mbajtur foshnjen vjen ne 2 ngjyra blu dhe roze.

Mjaft praktike, e bute dhe e rehatshme, per nje gjume ideal per foshnjat tuaja.

Mund ta perdorni kudo ne shtepine tuaj, ne menyre qe femija juaj te mos vuaje nga mushkonjat.

Pjesa e siperme eshte e pajisur me material fiber per te parandaluar renien e pluhurit dhe mbron syte e foshnjave tuaja. Ne kete menyre jo vetem shmang mushkonjat dhe parandalon eren, por gjithashtu thith pluhurin qe eshte ne hapesire per te filtruar ajrin.

Mjaf kompakte dhe mund te kurseni hapesiren.

Materiali mjaft i bute, mbeshtetur nga struktura metalike.

E pershtatshme per femije 0-2 vjeç.

Pesha e produktit: 0.68 kg

Madhesia e produktit: rreth 85*52*45cm

Ne paketim perfshihet rrjeta per mushkonjat, nje jastek i vogel per foshnjen dhe koshi i pambukut.

SKU: 37572497 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close